Banner

Masáže


  Poskytujeme různé druhy masáží, zábalů, kosmetické služby a v neposlední řadě manikúru a pedikúru. Naše masérka je ve své profesi odborníkem, který klade důraz na kvalitu své práce a každému klientovi nabízí individuální přístup s ohledem na jeho zdravotní stav či potíže. Masáže můžete využít buď přímo na svém pokoji nebo v blízkém salónu. V případě zájmu o některou z uvedených služeb prosím kontaktujte paní Podešvovou na tel. : 608 459 928


  Varianta A - Balíček Medové povzbuzení obsahuje:

 • - Hluboce detoxikační medová masáž - 300,-
 • - Prohřívací medový zábal - 110,-
 • - Relaxační masáž zad horkým medovým olejem - 200,-

 • Detoxikační medová masáž

  Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu a výrazně posiluje imunitní systém.


  Prohřívací medový zábal

  Zvlhčí a zvláční vaši pokožku. Dodává tělu mnoho živin, vitamínů (B, C, D, E) a také flavonoidů, které naši pokožku zanechávají pevnou a zároveň hedvábnou na dotek. Mimo těchto fyzických výhod je medový zábal vhodný pro kompletní relaxaci a regeneraci po těžkém pracovním týdnu. Úspěšně bojuje proti stresu a dalším psychickým problémům. Při medovém zábalu dochází ke kompletnímu uvolnění těla i mysli.


  Relaxační masáž zad horkým medovým olejem

  Přináší celkovou úlevu, přímo ovlivňuje nervovou soustavu a hormonální systém, zlepšuje krevní oběh a povzbuzuje metabolismus, poskytuje regeneraci sil po jakékoliv zátěži - fyzické i duševní. Regenerační horký medový olej zpomaluje stárnutí a jeho příznaky.Napíná a vyhlazuje kůži, zpomaluje vznik vrásek, tím vším přispívá k lepšímu a mladšímu vzhledu člověka. Tato regenerační aroma masáž je pohlazením na těle i na duchu – pomáhá udržovat psychickou i fyzickou formu.  Varianta B - Balíček Pro uvolnění obsahuje:

 • - Rašelinový zábal zad - 120,-
 • - Aroma masáž zad - 260,-
 • - Částečná masáž šíje - 180,-

 • Rašelinové zábaly

  Jsou jednou z forem teploléčby. Jejich předností je využití přírodního léčivého zdroje.Jsou výborné k léčbě zad a kloubů.Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně což značně zvyšuje efekt následné masáže.


  Aroma masáž

  Tento druh masáže je velmi vhodnou metodou proti bolestem zad, šíje a hlavy. Provádí se za pomoci přírodního vonného oleje, který dodá pleti hydrataci, omlazuje buňky pokožky, má hojivé účinky a navíc nádherně voní. Jedná se o velmi jemnou a harmonizující masáž, která probíhá při příjemné uklidňující meditační hudbě.


  Klasická masáž šíje

  První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení, tím se urychluje přísun kyslíku a živin a současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných ve svalech. Urychlujeme tedy celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní hektické době mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva zejména v oblasti šíje a ramen.  Varianta C - Balíček Pro celkovou regeneraci obsahuje:

 • - Regenerační zábal s kapsaicinem - 190,-
 • - Konopná masáž - 260,-
 • - Hydratační zábal chodidel - 100,-
 • - Masáž chodidel - 100,-
 • - Relaxační masáž hlavy - 190,-

 • Regenerační zábal s kapsaicinem

  Je vhodný k masáži při bolestivé svalové ztuhlosti a napětí, pomáhá k prohřátí svalů a kloubů. Má velmi silné zklidňující účinky a příznivě působí při bolesti.


  Konopná masáž

  Chcete být svěží, uvolnění a plní vitality? Vyzkoušejte olejovou masáž pomocí 100% konopného oleje. Léčivý, masážní a kosmetický olej, který má výrazné analgetické, protizánětlivé, regenerační, antibakteriální, revitalizační a afrodisiakální účinky.Konopná masáž si své velké uplatnění našla při různých stavech bolesti, neboť konopný olej proniká hluboko do tkáně. Tam se všechny významné látky, které konopí produkuje, postarají o postiženou oblast a dokáží velmi rychle bolestivé místo analgetikovat a zároveň léčit.Napomáhá odstranit blokády a rychle ulevit od bolesti svalů, kloubů, zad i páteře. Je vhodné nechat působit olej na pokožce i po masáži, proto se osprchujte předem a pak až po dvanácti hodinách.


  Hydratační zábal chodidel

  Zábal a jejich masáž Vám dodá energii, uvolní napětí, stres a zároveň provede potřebnou hydrataci pokožky.


  Relaxační masáž hlavy

  Tato terapie působí preventivně proti bolestem hlavy, pomáhá při nespavosti a hlavně zklidňuje duši. Stres se nám usazuje nejvíce právě v oblastech hlavy, šíje a ramen, kde jsou důležitá energetická centra. Touto masáží se zmírní napětí a vrátí se Vám chuť do života. Zcela právem se této masáži říká masáž dobré nálady. Jedná se o masáž vlasové části hlavy bez oleje.  Varianta D - Balíček Pro milovníky tepla obsahuje:

 • - Chilli masáž s prohřátím - 300,-
 • - Masáž zad lávovými kameny - 310,-
 • - Parafínový zábal rukou - 100,-
 • - Masáž rukou, ošetření bylinným krémem - 90,-

 • Chilli masáž s prohřátím

  Tato masáž zvláčňuje pokožku a napomáhá ke snižování tukových zásob. Výrazně prokrvuje. Posiluje a zklidňuje nervový systém. Pomáhá obnovovat unavenou a stárnoucí pokožku. Čistí cévy a lymfatický systém.


  Masáž zad lávovými kameny

  Dokáže rychle navodit pocity úlevy a odpočinku. Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle a působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly! Odstraňuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, detoxikuje a očišťuje tělo od škodlivých látek, zrychluje metabolismus, zlepšuje látkovou výměnu v těle, bolesti zad, uvolňuje tělo a navozuje velmi příjemnou relaxaci.


  Parafínový zábal

  Ruce důkladně prohřeje, kůže tak může účinněji absorbovat výživné látky udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Dochází k dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Zábal patří k pěči pro omlazení Vašich rukou. Ruce jsou okamžitě jemné a sametově hladké.  Varianta E - Balíček Čokoládové pokušení obsahuje:

 • - Hydratační celotělový čokoládový zábal - 190,-
 • - Čokoládová masáž zad ze 100% čokolády - 350,-
 • - Čokoládová pleťová maska+masáž - 170,- pro dámy
 • - Čokoládový zábal chodidel+masáž -170,- pro pány

 • Čokoládový zábal

  Má stimulační a relaxační účinek, slupky kakaa obsahují látky teobromin a metylxantin, které jsou přírodní stimulanty a dodávají organismu energii podobně jako kofein. Lahodná vůně čokolády napomáhá vytvořit pocit mentální pohody. Kaolin – má hydratační účinek, je to hlína s vysokým obsahem stopových prvků (se silnými vodíkovými vazbami), které napomáhají rovnoměrnému rozdělení vody mezi pokožkou a vazivem. Alginát – zvyšuje hydratační účinek.


  Čokoládová masáž

  Čokoterapie je výjimečným prostředkem nejen proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechává pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Jedná se o luxusní relaxační proceduru, která omlazuje pokožku a navozuje dobrou náladu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí).


  Čokoládová pleťová maska

  Společně s masáží zbaví během několika minut pleť vrásek, šupin seschlé kůže a vrátí jí původní pružnost. Nastartuje vyplavování toxinů, zvyšuje elastičnost a pevnost pleti a obnovuje v ní kolagenová vlákna. Čokoláda, pochoutka vyráběná z kakaových bobů, obsahuje všechny látky potřebné k regeneraci lidské kůže. Obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo, zvlhčují a vyživují pokožku a zbavují ji jemných vrásek.


  Čokoládový zábal chodidel

  Společně s masáží je velmi příjemný a uvolňující relaxační zážitek, který příznivě působí na nervovou soustavu, což přispívá ke zlepšení funkčnosti jednotlivých orgánů. Stimulace nervů posiluje krevní oběh a může urychlit obnovu celé řady zdravotních problémů. Relaxační masáž chodidel přináší úlevu od únavy nohou, ale taky od stresu a úzkosti.  Varianta F - Balíček Speciálně pro dámy obsahuje:

 • - Hubnoucí revitalizační tělový zábal se zeleným čajem na vybranou partii - 190,-
 • - Orientální relaxační masáž zad - 260,-
 • - Luxusní hydratační pleťová maska se zlatem - 120,-
 • - Detoxikační medová masáž-300,-

 • Hubnoucí revitalizační tělový zábal

  Zelený čaj pocházející z Asie se používá díky jeho obsahu teofylinu. Teofylin (zelený čaj) a jód jsou známé svojí schopností aktivovat lipidovou biokatalýzu a napomáhají prokrvení a vylučování škodlivin z těla. Laminaria (mořská řasa), která je také obsažena, se používá na zeštíhlení a revitalizaci. Tuto schopnost má díky obsahu organického jódu a minerálních solí.


  Orientální relaxační masáž zad

  Jedná se o vysoce relaxační masáž, jejíž hlavní součástí je směs různých mystických olejů východní Asie s neodolatelnou vůní pro dokonalou pohodu i po masáži. Obsahuje olej z keře pačuli, pomerančovníku, levandule a citrónové trávy, které pokožku příjemně provoní.


  Luxusní hydratační pleťová maska se zlatem

  Tato maska je bohatá na glukózu, proto bude Vaše pleť pružnější s vyváženým ochranným filmem. Zlato je schopno vázat vodu v mnohonásobně větším objemu než je jeho obsah, tím se stává jedinečným účinným prostředkem k hydrataci a revitalizaci pokožky. Luxusní hydratační maska je doporučována pro léčbu mírného, nebo závažného nedostatku vody v pokožce.


  Detoxikační medová masáž

  Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu a výrazně posiluje imunitní systém.