Banner

Ubytování Jeseníky penzion Švihák lázeňský

Hello everybody, Rodinný penzion Švihák lázeňský vás vítá na svých stránkách a nabízí vám možnost příjemného ubytování v krásné horské přírodě oblasti Jeseníky.

Máte rádi hory a horskou přírodu? Pak Jeseníky vám mohou nabídnout vše, co od dovolené či výletu do hor očekáváte. Jeseníky a jejich podhůří jsou horským rájem. Naleznete zde mnohé přírodní unikáty, historické památky i technické zajímavosti.

Někdo má rád léto, někdo spíše zimu a jinému vyhovuje obojí. Pro každého něco, to jsou právě Jeseníky. Ať už se k nám vydáte v jakémkoli ročním období, Jeseníky a penzion Švihák lázeňský vám mohou nabídnout mnohé aktivity pro volný čas. V jarních a letních měsících se můžete vydat na některý ze zámků nebo hradů, kterými tato oblast oplývá. Od dubna můžete vyzkoušet sjíždění řeky Moravy na raftech nebo projížďku na koni. Turisti a cyklisté si zde přijdou opravdu na své. V Jeseníkách jsou stovky značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. V zimních měsících, kdy bílá čepice pokryje vrcholky jesenických hor, se můžete vydat do středisek zimních sportů. Sjezdové lyžování, snowboarding a běžecké lyžování, to vše zde můžete provádět a ne jen to. Pokud vás aktivní odpočinek přeci jen trochu unaví, Jeseníky vám nabídnou relaxaci v lázních, kulturní akce atd. Penzion Švihák lázeňský vám nabízí i různé druhy masáží, které si můžete objednat až na pokoj.

Penzion Jeseníky

Vydali jste se s rodinou nebo partou přátel do Jeseníků a hledáte pohodlné ubytování se vším všudy? Pak jsme rádi, že jste navštívili stránky našeho penzionu. Náš penzion Jeseníky Švihák vám nabízí ubytování v Jeseníkách, konkrétně v malebném lázeňském městečku Velké Losiny.

Ubytování v rodinném penzionu, kterým nepochybně jsme, má několik podstatných výhod oproti běžným hotelům. V prvé řadě vám můžeme nabídnout pohodovou atmosféru rodinného typu. Je přeci příjemné se i na dovolené cítit jako doma. Veškeré služby, které jsou s pobytem v penzionu Švihák Jeseníky spojeny naleznete zde ».

Náš penzion je nově zrekonstruován a má pro vás připraveny pokoje o různém počtu lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené novým nábytkem, vlastní koupelnou, TV, Wi-fi internetové připojení v penzionu je zdarma. Některé pokoje mají i více místností. Pro lepší představu a výběr konkrétního pokoje navštivte sekci Pokoje-rezervace, kde si pokoje můžete nejen prohlédnout, ale rovnou také zarezervovat.

Ceník ubytování naleznete zde »

U nás máme rádi děti, a proto jsme na ně a jejich rodiče při rekonstrukci pamatovali. V penzionu je vám k dispozici společenská místnost s vnitřním dětským koutkem. Velká zahrada zase nabízí zábavu pro děti na čerstvém vzduchu. Zatímco si děti budou hrát, vy se můžete věnovat odpočinku, nebo grilování vzahradním altánku.

Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete jen podělit o své zážitky a vyjádřit nám svoji spokojenost či nespokojenost s ubytováním, navštivte záložku Diskuze a přidejte svůj příspěvek.

Ať už jste přijeli do Jeseníků za relaxací nebo aktivním odpočinkem, věříme, že ubytování v našem penzionu pro vás bude příjemným zážitkem a budete se k nám rádi vracet.

Za penzion Švihák lázeňský Vám přeje pěkný den Jiří Suchánek.

Ubytování a penzion Jeseníky

Výstava Auta do dlaně

Sbírka autodráh

More


Zumba 2016

Každou neděli / 18:30 - 19:30 hod.

More


AKCE NA BLUDOVEČKU

Vyberte si z nabídky akci na Bludovečku!

More


KALENDÁŘ AKCÍ - co se kde děje?

V záložce KALENDÁŘ AKCÍ najdete akce a výstavy pořádané v okolí.

More


Something new

this is newPro rodiče

Chcete strávit příjemnou dovolenou? Jistě Vám k tomu pomůže vybavení našeho penzionu....

Více

Pro děti

Děti ocení dětský koutek ve společenské místnosti se spoustou hraček, stolní fotbálek, Wii a stolní hry...

Více

Sportovní vyžití

V blízkém okolí jsou 3 zimní lyžařské areály - nově otevřené...

Více

Relaxace

Pro léčebné účely slouží studené i termální sirné prameny v nejstarších moravských lázních...

Více